شهید همین و بس

یادواره شهدای روستای وشنوه در استان قم برگزار می شود

اهالی روستای ولایتمدار وشنوه حضور فعال در عرصه های مختلف داشته اند و برای حفظ اسلام و قرآن و اهتزاز پرچم کشور عزیزمان ایران تاکنون بیش از ۳۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی نموده اند.

شهدا در قهقهه مستانه‌ شان و در شادى وصولشان عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون اند؛ و از «نفوس مطمئنه‌ اى» هستند که مورد خطاب فَادخُلِی فِی عِبادِی و ادخُلی جَنَّتِی پروردگارند.

روح اللَّه الموسوی الخمینى‌

شهید حقیقت  شگفت آوری است . ما چون عادت کرده ایم  به مشاهده شهدا و   گذشت های آنها را، ایثار های  آنها را، عظمت آنها را، وصایای آنها را، راهی را که آنها را به شهادت رسا ند، اینها را زیاد دیده ایم، عظمت این حقیقت نورانی و بهشتی برای ما مخفی می ما ند. مثل عظمت خورشید و  آفتاب که برای کسا نی که دایم در آفتابند مخفی می ماند.                                                                                                              رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

به گزارش خبرنگار ایثارپرس و بر اساس اعلام شورای اسلامی و دهیاری روستای شهید پرور وشنوه، یادواره شهدای عزیز توسط خادمان شهدا در روز پنج شنبه تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۹برگزار می گردد. طبق اعلام رسمی خادمان شهدا و برگزار کنندگان این مراسم معنوی که در مهمانسرای تکیه پاچنار روستای وشنوه برگزار می شود حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سلیمانی از رزمندگان مدافع حرم سخنرانی می نماید. همچنین ذکر خاطره و توسل به اهل بیت علیه السلام  توسط مداح حاج عباس حیدرزاده از دیگر برنامه های این مراسم پرشکوه می باشد. اهالی روستای ولایتمدار وشنوه حضور فعال در عرصه های مختلف داشته اند و برای حفظ اسلام و قرآن و اهتزاز پرچم کشور عزیزمان ایران تاکنون بیش از ۳۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی نموده اند. از شما امت قدرشناس برای حضور در این مراسم معنوی دعوت بعمل می آید.

زمان برنامه:

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی از رزمندگان مدافع حرم

مداح: حاج عباس حیدر زاده

مکان: مهمانسرای تکیه پاچنار واقع در روستای شهید پرور وشنوه

تاریخ برگزاری: روز پنجشنبه  ۱۴۰۱/۸/۱۹

ساعت شروع مراسم: همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء