نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

حمله مقتدرانه جمهوری اسلامی به اسرائیل پیروزی بر تمام جبهه استکبار بود

حجت الاسلام «حاجی صادقی» گفت: حمله مقتدرانه جمهوری اسلامی به اسرائیل پیروزی بر تمام جبهه استکبار بود و در این نمایش اقتدار، مناطق نظامی را مورد هدف قرار دادیم و به مردم و مراکز اقتصادی حمله نکردیم.

به گزارش دفاع‌پرس از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران امروز در دومین‌ کنگره ملی ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران و یادواره ۴۰۰ شهید روحانی استان که با محوریت آیت الله شهید «هاشمی نژاد» در مصلای آیت الله جباری (ره) بهشهر برگزار شد، با گرامی‌داشت یادو خاطره امام و شهدا اظهار داشت: دین حیات می‌آورد و شهدا با کسب پاداش و هدیه که همان حیات طیبه است حیات دین را تضمین می‌کنند، امیدواریم در هر سنگری ادامه دهنده راه شهدا باشیم و خداوند نعمت شهادت را به ما ارزانی دارد.

وی با اشاره به زندگی و امامت امام جعفر صادق (ع) در ابعاد مختلف بیان داشت: شباهت زمان کنونی و زمان زندگی امام صادق (ع)، تحریف چهره دین، احکام، معارف و ظهور اندیشه‌ها و جریان‌های انحرافی است، دشمن تلاش دارد شاکله مردم ما به ویژه نوجوانان وجوانان را در معرفت، آگاهی، گرایش تعلقات تغییر دهد باید همه ما حواسمان باشد و احساس تکلیف کنیم.

حجت الاسلام حاجی صادقی تاکید کرد: خرمشهر امروز زمان ما ذهن و قلب جوانان ماست باید با بیان معارف دین و قرآن، ذهن نسل امروز را مصون نگه داریم و در جهت تقویت ایمان نوجوانان و جوانان گام‌های محکمی برداریم تا شاهد خنثی شدن و شکست دشمنان باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رژیم غاصب اسرائیل نه تنها از حماس بلکه از زن و کودکان غزه شکست خورد و به خیال خود برای انتقام با حمله به کنسولگری ایران فرماندهان ما را به شهادت رساند، تصریح کرد: حمله مقتدرانه ما به اسرائیل نشان داد ایران نه تنها دارای قدرت موشک و قدرت نظامی است بلکه اراده و قدرت استفاده و بکارگیری از تجهیزات علیه دشمن را نیز دارد و حمله نظامی ما پیروزی بر تمام جبهه استکبار بود و در این نمایش اقتدار، مناطق نظامی را مورد هدف قرار دادیم و به مردم و مراکز اقتصادی حمله نکردیم.

حجت الاسلام حاجی صادقی اذعان داشت: با وجود رهبر شجاع، حکیم، بصیر، مسلط که امامت ایشان معجزه الهی است دشمن در عرصه نظامی و امنیتی هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، در زمینه اقتصادی نیز امیدواریم دولت انقلابی و مجلس آینده بتوانند اقدامات مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه آنچه هشت سال جنگ تحمیلی را دفاع مقدس و ۴۵ سال توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد، تکیه بر ارزشها، معنویت، بصیرت و زیر پرچم ولایت بود، تاکید کرد: نباید بگذاریم دشمنان ارزشها، الگو‌ها و ذائقه فرهنگی مردم را تغییر دهند و در این میان حوزه‌های علمیه و روحانیون با هوشیاری و روشنگری در میدان باشند و با جان خود از اسلام و انقلاب دفاع کنند.