شهید همین و بس

ایجاد آلبوم تصاویر اختصاصی برای هر شهید در فضای مجازی توسط پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار

لازم به یادآوری است تعداد شهدا بیش از دویست هزار نفر می باشد که به همین علت ممکن است تا رسیدن به نتیجه نهایی قدری زمان و فرصت نیاز باشد که در این رابطه از مخاطبان عزیز تقاضای صبر داریم.

به گزارش ایثارپرس در بزرگترین آلبوم تصاویر دفاع مقدس و شهدا برای هر شهید عزیز یک آلبوم تصاویر اختصاصی ساخته می شود.

مدیر پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار با اعلام شروع انجام این اقدام گفت این کار عظیم با تاسی از فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) که می فرمود شهدا امامزادگان عشق هستند و همچنین رهبر معظم انقلاب که می فرمایند هر شهید یک نماد است، در  قالب طرح “میثاق، قرارگاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” برنامه ریزی شده است و در این راستا تا کنون کار ساختن آلبوم های اختصاصی تصاویر حدود پنج هزار تن از شهدا در بزرگترین آلبوم تصاویر دفاع مقدس و شهدا به پایان رسیده است و به لطف خدا و مدد شهدا ادامه کار به خوبی پیش می رود.

لازم به یادآوری است تعداد شهدا بیش از دویست هزار نفر می باشد که به همین علت ممکن است تا رسیدن به نتیجه نهایی قدری زمان و فرصت نیاز باشد که در این رابطه از مخاطبان عزیز تقاضای صبر داریم.

این نکته خیلی مهم است که این تشکیلات نهاد مردمی عظیم و بی نظیر با بیش از بیست سال سابقه فعالیت، در غربت محض و بی توجهی مسئولان بسر می برد و فقط توسط یک نفر با هزینه شخصی اداره می شود و پنج نفر از خادمان شهدا نیز در برخی از سایت های این مجموعه به ارسال محتوا می پردازند. البته در اختیار گذاشتن سرور رایگان توسط سازمان محترم سراج و تحمل کردن سختی های کار ما توسط مسئول و پرسنل محترم این سازمان، از علت های بسیار مهم و اثرگذار در فعال ماندن پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.  این سئوال به صورت جدی مطرح است که وظیفه دیگر مسئولان در این زمینه چیست و چرا بی توجهی و یا کوتاهی می کنند.؟

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار اولین سایت و شبکه اینترنتی دفاع مقدس و شهدا می باشد که در راستای زنده نگه داشتن ارزشها و پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی شده است و به هیچ نهاد، گروه و سازمان وابسته نیست و به صورت کاملا خصوصی اداره می‌شود. “قرارگاه میثاق، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” نیز وابسته به همین پایگاه می باشد.